Teslimat ve İade

  • Değişim ve İade Mevcuttur.

-İndirimli Ürünlerde Değişim ve İade Yoktur.

- İkince kez değişim iadeler dikkate alınmaz. Karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

- Değişim ve iade için sadece YURTİÇİ KARGO ile ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

- Faturası olmayan ürünlerin iade ve değişimi kesinlikle yapılmamaktadır.

- İade ve Değişim işlemlerinde kargo görevlisine anlaşma numarasını mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

YURTİÇİ KARGO Anlaşma Numarası: 358815431

 

Değişim yapmak isteyen müşterimiz için;

  • Değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. 

  • YURTİÇİ KARGO  ile anlaşma numarasını bildirip gönderim sağlayabilirsiniz. 

  • YURTİÇİ KARGO Anlaşma Numarası: 358815431

- Ürün bize ulaştıktan sonra mevcut stok üzerinden değişim sağlanır. Ürün ayırma yapılmaz. Kargonuz elimize ulaştığı zaman sizlere geri dönüş yapılır.

- Değişim sebebi hatalı/defolu ürün ise mutlaka ürün görselini whatsapp hattımız üzerinden bize iletin.

- Ürünler elinize ulaştıktan sonra değişim işlemi için 5 iş günü içerisinde tekrar YURTİÇİ KARGO ile bize gönderimini sağlamalısınız.

 

İade Yapmak isteyen müşterilerimiz için;

- Ürünler elinize ulaştıktan sonra iade işlemi için 5 iş günü içerisinde tekrar YURTİÇİ KARGO ile bize gönderimini sağlamalısınız. Geri göndermelerinizde sadece YURTİÇİ KARGO ile yapabilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO Anlaşma Numarası: 358815431

 - Kargo ücreti (gidiş-geliş olarak) bakiyeniz den düşülerek kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

-İade ödemeniz 3-7 iş günü içerisinde yapılır. (İade yapıldıktan sonra hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.)

Alıcı malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının  mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait 2 adet faturanın alt kısmındaki iade bölümlerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra imzalayarak bir nüshasını ürün ile birlikte satıcıya göndermesi diğer nüshasını da uhdesinde tutması gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.

 

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, alıcının Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.